Syracuse Mets otvárač série dropov proti Bisons, 7-3

Syracuse Mets prehrali v úvode série s Buffalo Bisons 7:3 v stredu večer na NBT Bank Stadium v ​​zápase, ktorý obsahoval päť homerunov. Jeden z týchto homerov zišiel z pálky tretieho hráča Syracuse Marka Vientosa v prvej smene, čo znamená tri homeruny v jeho prvých deviatich zápasoch Triple-A. Vďaka prehre sa Mets posunuli na 3-3 v Triple-A Final Stretch, zatiaľ čo Bisons sa zlepšili na 5-1.

Buffalo (76-47) zahralo štyri nájazdy na začiatku prvej zmeny. Otto Lopez trafil jednorázový singel a potom Kevin Smith zdvojnásobil RBI, aby získal výhodu 1:0 Bisons. Gregory Polanco nasledoval singlom, skóroval Smith a zvýšil vedenie na 2-0. Tyler White potom zakročil a trafil dvojnájazdový homer, čím Buffalo dostal do vedenia 4:0.

Syracuse (50-72-1) sa dostal na palubovku v spodnej časti prvej vďaka sólovému homerunu Vientos. Jeho tretí domáci pokus Triple-A zvýšil na 4:1 s Buffalom stále vpredu.

Bisons pridali nájazd v hornej časti tretiny, keď Smith trafil vedúci sólo homerun, aby Buffalo opäť viedlo v štyroch kolách, 5-1.

Mets znížili manko na polovicu v spodnej časti tretiny. Martin Červenka odpracoval náskok. Mark Payton potom odpálil dvojbodový homer po pravej poľnej čiare, aby priviedol Syracuse do dvoch, 5-3 Bisons.

Buffalo však trafilo ešte jednu domácu ranu, tentoraz na čele piatej. Lopez trafil one-out double. Kevin Smith potom zakotvil v druhom zo smene, ale Polanco ho nasledoval s dvoma nájazdmi a dal Buffalu vedenie 7-3.

Svetlým bodom pre Mets bol ich bullpen, ktorý dosiahol štyri bezbodové zmeny. Robert Gsellman vo svojom rehabilitačnom zaradení do Major League obsadil bezbodové šieste miesto. Nasledoval Yeizo Campos s bezbodovým siedmym miestom a Akeem Bostick nedovolil nájazd na ôsmom ani deviatom mieste.

Syracuse a Buffalo sa vo štvrtok vracajú na štadión NBT Bank na druhý zápas zo série piatich zápasov. Nadhadzovač roka z nižšej ligy Mets, pravák Adam Oller, nastúpi za Syracuse proti ľavákovi Buffala Nickovi Allgeyerovi. Prvé ihrisko je naplánované na 18:35.