W-FL piatok: Wayne chlapci vyhrali piate za sebou nad Ženevou; Dievčatá z East Rochesteru strácajú po horúcom štarte štvrté za sebou

V piatok večer sa odohralo sedem chlapčenských zápasov Wayne-Finger Lakes a desať dievčenských zápasov.

Pokiaľ ide o chlapcov, Wayne Eagles hostili Geneva Panthers a táto hra naplnila humbuk. Eagles viedli po každej štvrtine, ale Panthers zaostávali iba o jeden bod, pričom do konca zápasu zostávali štyri minúty. Wayne sa však stiahol neskoro a porazil Ženevu o sedem bodov. Eagles sa po piatom víťazstve v rade zlepšujú na 11-1 a Panthers klesajú na 9-3.

Pokiaľ ide o dievčatá, East Rochester Bombers prehrali piaty zápas za sebou po prehre s Gananda Panthers v predĺžení o štyri body. Bombers začali sezónu 9-1, ale teraz sú po prehre 9-5. Panthers sa zlepšujú na 6-8.

Pozrite si všetky skóre hier nižšie a sobotňajšiu tabuľku zápasov…