William Smith pozemný hokej prehral v Manhattanville 4:0 a otvoril William Smith Classic

ŽENEVA, N.Y. – Tím pozemného hokeja William Smith College porazil Manhattanville College v prvom zápase klasiky William Smith skóre 4:0.
Herons v ten deň prestrieľali Valiants 33:3, pričom 20 z nich bolo na bránke v porovnaní s tým Manhatanville. Juniorský brankár viedol obranu Herons počas celých 60 minút a zaznamenal jeden zákrok.

MOMENTY ZÁPASU:

• V čase 2:15 bol pre volavky nariadený pokutový roh. Seniorka zaznamenala svoj prvý gól v sezóne z pokutového rohu s asistenciou z .
  • V druhej štvrtine strelila seniorka svoj prvý gól v sezóne a zároveň zaznamenala dve strely.
  • O 32:58 v tretej štvrtine postgraduálna študentka prekĺzla loptou okolo brankárky Valiant, ktorá zaznamenala svoj tretí gól v sezóne. Pomoc bola pripísaná .
  • Len o 1:26 neskôr juniorka zaokrúhlila skóre pre Volavky a zaznamenala svoj štvrtý gól v sezóne. Mantione zaznamenala druhú asistenciu dňa a tretiu v sezóne.

KÚTIK PRE TRÉNEROV:

'Dnes to bolo vynikajúce celkové víťazstvo tímu,' povedala hlavná trénerka Sophie Riskie '07. „Každý hráč neuveriteľne tvrdo pracoval a implementoval náš herný plán. Mužstvo dnes ukázalo veľa pokoja a inkasovalo dva skvelé góly z rohových kopov. Som naozaj hrdý na tím a tešil som sa na zajtrajší zápas proti Lebanon Valley.'

NASLEDUJÚCI:

William Smith bude hostiť Lebanon Valley College v nedeľu o 14:00. uzavrieť William Smith Classic.