#17 Messiah vedie nad #5 William Smith vo futbale 2:1 v súboji súperov

ŽENEVA, NY – Piaty futbalový tím William Smith College dnes popoludní v nekonferenčnej súťaži na Cozzens Field porazil 17. miesto Messiah. S prehrou sú Volavky teraz 2-1-0 na sezónu.

strelila gól Williama Smitha, prvý v jej univerzitnej kariére. a  rozdeľte si minúty v cieli a kombinujte tak, aby ste dosiahli štyri zásahy. Falcons zaznamenali góly dvoch rozdielnych hráčov. Ava Wert odohrala celých 90 minút v bránke.

PRVÁ POLOVICA:

• Mužstvá hrali v prvom polčase vyrovnane, úvodných 45 minút dohrávali po piatich strelených góloch.
  • mal prvú šancu v zápase, keď vyrazil strelu mimo brvna.
  • Volavky otvorili skóre v 16. minúte, keď Kirts z 18-ky prestrelil Werta.
  • Rachael Tirjan takmer vyrovnala v 24. minúte, no jej strelu zastavila Nelsonová.
  • Falcons vyrovnali s ôsmimi sekundami do konca polčasu pri druhom góle Hannah Adairovej v sezóne. Využila chybu Nelsonovej v útočnom pásme a vyrazila strelu do odkrytej siete.

DRUHÁ POLOVICA:

• Víťazný gól zápasu strelil v 77. minúte Tirjan. Inkasovala prihrávku od Brianny Seipovej a prekĺzla strelu do ľavého dolného rohu klietky. Bol to jej druhý gól v sezóne.
  • mala v 88. minúte možnosť vyrovnať z priameho kopu, ale jej strela z 20-ky minula brvno.

KĽÚČOVÉ ŠTATISTIKY:

je chick fil a zatvorené v nedeľu
  • Vo vyrovnanom zápase mal Messiah mierny náskok 10-8 na strely.
  • Oba tímy mali päť rohových kopov.

KÚTEK PRE TRÉNEROV:
„Od minulého víkendu sme chceli rásť,“ povedal hlavný tréner. „O tlači a tvrdej práci, ktorú náš tím odviedol od prvých 45 minút až do posledných ôsmich sekúnd, môžem povedať len skvelé veci. To je futbal Williama Smitha. Messiah je vždy skvelý súper a vždy budú hrať až do konca a ukázali to gólom dýkou na konci prvého polčasu, ale práve to im ide tak dobre.'

'Každým zápasom sa zlepšujeme,' povedal Wilber. 'Myslím si, že pre nás bolo dobré mať takých súperov, ako sme mali v posledných dvoch zápasoch.'

NASLEDUJÚCI:
William Smith bude späť v akcii v stredu 14. septembra, keď sa vydá na cestu proti Geneseu. Začiatok zápasu je naplánovaný na 18:00.