Bills porazil Jets 18:10 so šiestimi gólmi z hry (úplné spravodajstvo)

Hovorí sa, že víťazstvo je víťazstvo, a to je 100-percentná pravda, ale je strašne ťažké cítiť nadšenie z toho, ako Buffalo Bills porazili v nedeľu popoludní na MetLife Stadium stále nevyhrané New York Jets 18-10.

škaredý? Áno, to je jedno z mnohých slov, ktoré by ste pre toto mohli použiť, a pár prekliatych slov primiešaných do popisu by nebolo namieste.

Kedysi dynamická ofenzíva Buffala šla 60 minút proti jednej z najhorších obran v NFL a nedokázala skórovať touchdown, ale zachránila ju vlastná obrana, ktorá otriasla zlým začiatkom a dominovala v druhej polovici hry.

Oh, a bol tu nováčikový kicker Tyler Bass, ktorý môže byť tým najbláznivejším hráčom na súpiske Buffala. Všetky body Buffala získal šiestimi gólmi z poľa, čím vyrovnal tímový rekord Steva Christieho v jedinom zápase. Tiež minul dvakrát, vrátane jedného z 37 yardov vo štvrtej štvrtine, čo by Bills pomohlo zabezpečiť víťazstvo o niečo skôr.

ODKAZY ZHRNUTIA HRY:

NAJLEPŠIE HRY:

SOCIÁLNA:

NÁHĽAD HRY:

The Bills otvorili sezónu 2020 víťazstvom 27-17 proti Jets v týždni 1. Buffalo má v nedeľu šancu poraziť sériu Jets. Ak Bills zvíťazia, bude to ich prvý zápas s Jets od sezóny 2015. V tom roku porazili Jets 22-17 v oboch zápasoch.