Boeheim's Army vyradená v TBT: Slabá streľba, nedostatok skórovania ničí tím Syracuse

Úsilie Boeheimovej armády o svoj prvý titul TBT zaostávalo po prehre 65:48 so Sideline Cancer v sobotňajšom štvrťfinále podujatia v Columbuse.

Eric Devendorf viedol Boeheimovu armádu so 14 bodmi. Andrew White III mal 11 bodov a šesť doskokov a John Gillon pridal 10 bodov a štyri asistencie. Donte Greene bol na čele tímu s deviatimi doskokmi.

Zápas sa v prvých dvoch tretinách hral ako obranný boj. Boeheim's Army a Sideline Cancer mali cez prestávku nerozhodný výsledok 24:24. Sideline Cancer prevzal vedenie v tretej tretine, keď prekonal Boeheim’s Army 24:10 v tomto štvrťroku. Boeheimova armáda sa z deficitu nikdy nespamätala.

TBT 2020 bol šiestykrát, čo Boeheim's Army súťažila v sedemročnej histórii turnaja. Generálny manažér Boeheim's Army Kevin Belbey a tréner Ryan Blackwell, obaja odchovanci Syrakúz, viedli tohtoročný vstup.