Majstrovská futbalová sezóna Canandaigy sa skončila po prehre s Jamestownom

Canandaigua Braves zamierili v piatok večer do Jamestownu, aby sa na domácej pôde postavili Red Raiders. Súboj dvoch neporazených tímov mal nočnú známku, keďže nepriatelia triedy A s množstvom talentov bojovali o miesto v semifinále štátneho turnaja počas víkendu vďakyvzdania. Braves by v hre nestačili a prehrali zápas 35:14.

Jamestown vyskočil na skoré vedenie 7-0, ale Canandaigua zauzlil skóre, keď Ryan Gavette vypadol z 39 yardov touchdown run. Braves pokračovali v bodovaní, po tom, čo sa prvá štvrtina skončila nerozhodne o sedem bodov, brankár Bryana Boldrina zvýšil Canandaiguu do vedenia 14:7.

Jamestown vyrovnal zápas na 14:14 v polovici druhej štvrtiny a pred koncom prvej polovice hry sa opäť ujal vedenia 21:14. Obrana Braves bola tvrdá po väčšinu tretej štvrtiny, ale Red Raiders pridali ďalší touchdown, vďaka čomu sa hra dostala do štvrtej štvrtiny za stavu 28:14. Jamestown pridal posledný touchdown počas štvrtej štvrtiny, čím sa stal konečným skóre 35-14. Canandaigua končí sezónu ako šampión sekcie V a má bilanciu 10-1.