Crunch porazili Monsters 5-1

The Syracuse Crunch dnes večer v Rocket Mortgage FieldHouse porazili Cleveland Monsters 5:1.

detoxikačné pilulky na absolvovanie testu na drogy

Prehra predlžuje sériu bez víťazstva na päť zápasov a posúva tím na 5-6-2-1 v sezóne a 2-1-2-0 v sérii ôsmich zápasov proti Monsters.

Max Lagace zastavil 27 z 32 striel v sieti pre Crunch. Daniil Tarasov zaznamenal víťazstvo a odvrátil 23 z 24 striel medzi potrubia pre Monsters. Presilová hra Syracuse bola 0 na 3, ale penaltové zabitie bolo perfektné 4 na 4.

môžeme my občania cestovať do Španielska

Cleveland bol prvý na palubovke 4:27 do zápasu. Adam Helewka nakorčuľoval puk do pásma po ľavej strane a z pravého kruhu poslal prihrávku na Brendana Gaunceho. V druhej tretine zdvojnásobili svoj náskok 1:19, keď Trey Fix-Wolansky poslal domov zápästím z pravej strany vhadzovania.

Crunch nakoniec zareagoval a ukradol jeden späť v polovici stredného rámu. Remi Elie vydoloval puk pozdĺž koncových dosiek a vycentroval ho tak, aby ho Gabe Fortier mohol naskočiť.

Cleveland si prinavrátil svoj dvojgólový náskok, keď na druhý zostal 4:09. Cole Cassels vyrazil po ľavej strane a porazil Lagaceho počas 2-na-1.

Monsters pokračovali v budovaní svojho náskoku na ďalšom čudnom návale v čase 11:05 tretej tretiny, keď Justin Scott preniesol puk po pravej strane a následne ho vystrelil. V 14:50 sa Gaunce obtočil okolo zadnej časti bránky. v klietke a zasekol vo svojej druhej noci, aby zamkol výhru.