Crunch down Marlies, 2-1

Po vzdaní prvého gólu sa Syracuse Crunch zhromaždili okolo Toronta Marlies a dnes večer v Coca-Cola Coliseum vyhrali 2:1.

Gemel Smith a Taylor Raddysh zaznamenali gól a asistenciu a pomohli tak pozdvihnúť Crunch na 29-23-4-5 v sezóne a 3-1-0-0 v sérii šiestich zápasov proti Marlies.

môžem práve teraz cestovať do Španielska

Brankár Spencer Martin premenil 31 z 32 striel v sieti pre Crunch. Joseph Woll zastavil 27 z 29 medzi potrubím pre Marlies. Syracuse nedokázali premeniť svoju jedinú príležitosť na presilovú hru, ale na pokutové kopy zahrali perfektne 7:7.

jablčný ocot thc detox

Marlies otvorili skóre v 13. minúte prvej tretiny. Teemu Kivihalme sa dostal k puku, zrazil pravé krídlo a pretlačil puk za Martina. Asistencie si pripísali Timothy Liljegren a Matt Lorito.