Hobart získal ponuku na Bushnell Bowl

Futbalový tím Hobart College odohrá svoje 13. posezónne vystúpenie od začiatku sezóny 2000. Štátnici (8-2) pocestujú do New Wilmingtonu v Pensylvánii, aby nastúpili na Westminster College (8-2) v roku 2021 na Asa S. Bushnell Bowl. Výkop je stanovený na 13:00. Sobota 20. novembra.

Hobart v sobotu vyhral na ihrisku Rochestri 31:0. Obranca Tim Denham Jr. bol druhý týždeň po sebe vyhlásený za ofenzívneho hráča Liberty League za svoje úsilie proti Yellowjackets. Linebacker Emmett Forde a kicker/punter Tobias Wefering získali miesto v týždennom čestnom rebríčku ligy.

V druhom zápase po sebe sa Denham ponáhľal na viac ako 100 yardov a zaznamenal tri touchdowny. Hru dokončil so 159 yardmi na 14 prenosov (11,4 yds/rush). Získal 77 yardov pri šiestich prenosoch v prvej štvrtine. V druhej štvrtine sa Denham odpútal na 78 yardov a tri pristátia na siedmich prenosoch. Skóroval v behoch na 13, 6 a 12 yardov. Tento výkon ho posunul nad hranicu 1 000 yardov pre sezónu, ako prvému štátnikovi, ktorému sa to podarilo od roku 2013.

Počas 10 zápasov má Denham 182 prenosov na 1078 yardov a 12 touchdownov. Má tiež 12 recepcií na 84 yardov a osem návratov kopov na 207 yardov, vrátane 90-yardového touchdownu v St. John Fisher.

Forde sa podelil o najvyššie tímové vyznamenania s ôsmimi zákrokmi, keď obrana Hobartu ukončila svoj druhý výpadok v sezóne. Líder ligy v bojoch o stratu a sackoch pridal ďalšie dve zastávky za hranicou šarvátky proti Yellowjackets, vrátane jedného z dvoch Hobartových sackov v hre. Obrana Statesmen prinútila Rochester šesťkrát otočiť loptu na downs.

V ôsmich zápasoch tejto sezóny je Forde v tíme tretí so 49 zákrokmi. Na konte má 14,5 zápasov pre stratu, vrátane šiestich vakov. Tiež vedie ligu s tromi vynútenými fumblemi, má fumble recovery a interception.

Wefering dosiahol sezónny 43-yardový gól z poľa a priemerne 37,0 yardov na punt v Rochestri. Jeho 3-bod vo štvrtej štvrtine sa zhodoval s najdlhším gólom z poľa, ktorý v tejto sezóne dosiahol Statesman. V skutočnosti iba jeden hráč v lige strelil tento rok dlhšiu bránku.

Wefering odohral v tejto sezóne každý zápas s priemerom 36,0 yardov na punt. Je 2 na 3 pri pokusoch o gól z poľa a 3 proti 3 na bod po pokuse.