Hobart prekonal Buffalo State 3-2

Hobart College sa zhromaždila, aby porazila Buffalo State College 3-2 v afére tam a späť na Cozzens Field. Po štvrtom víťazstve za sebou má Hobart v tejto sezóne celkovo 9-5-2.

a  zakončili zápas s gólom a jednou asistenciou pre štátnikov. odohral celých 90 minút v bránke a predviedol štyri zákroky.

Góly za Bengals strelili Yousif Kowa a JB Almontaser (10-4-3). Max Shoemaker nastúpil v bránke Buffala State. Urobil sedem zákrokov.

KĽÚČOVÉ ŠTATISTIKY

• Hobart ukončil zápas s prevahou 24:9, vrátane 10:6 v strelách na bránu.
  • Statemeni mali šesť rohových kopov a Bengals dva.
  • Hobart vedie proti Bengals 7-0-1.

SÚHRN BODOVANIA

• Skóre otvoril už v štvrtej minúte Hobart. Madsen sa ocitol sám za obrancami Buffala State a prekonal strelu Shoemakera a cez bránkovú čiaru. Na jeho vedúci tímový šiesty gól v sezóne asistoval Friedlander.
  • Bengals odpovedali o necelé dve minúty neskôr. Kowa zariadil svoj piaty gól v sezóne po rohovom kope Nacho Caceresa.
  • Buffalo State sa v 29. minúte ujalo vedenia 2:1. Almontaser vyrazil strelu ľavou nohou z 20 yardov do pravého horného rohu klietky.
  • Hobart vyrovnal zápas tesne pred polčasom prvým gólom v sezóne. Inkasoval prihrávku od  a obtočil strelu okolo skákajúceho brankára.
  • V 59. minúte strelil víťazný gól Friedlander. Inkasoval prihrávku od Madsena a zakrútil strelu k ľavej žrdi. Bol to Friedlanderov tretí gól v sezóne.

ŠANCE

• V 10. minúte mal príval šancí Hobart. a Koschineg zblokovali strely zo strany Buffalo State Defender a    bola zastavená Shoemakerom.
  • V 24. minúte mal Friedlander zlatú príležitosť, ktorú zblokoval jeho spoluhráč.
  • V 35. minúte sa zdalo, že Hobart remizoval, ale gól bol zmazaný pre ofsajd.
  • Madsen takmer pridal druhý gól v 78. minúte, ale prestrelil pravú stranu klietky.

NASLEDUJÚCI

Hobart zakončí svoju pravidelnú sezónu v sobotu 28. októbra, keď privíta St. Lawrence na Cozzens Field. Začiatok zápasu je naplánovaný na 14:00. Statemeni si môžu zabezpečiť titul v základnej časti Liberty League výhrou alebo remízou proti Saints.