Hobart vyhráva 11. miesto v rade nad SLU

Futbalový tím Hobart College v sobotu popoludní na Univerzite svätého Vavrinca nikdy nezaostával za víťazstvom 31:10 v Liberty League. Statemen sa prebojoval do vedenia 17-0 a nikdy sa neobzrel na cestu k ich 11. výhre nad Saints v rade.

KÚTIK TRENÉRA

„Bolo skvelé vidieť náš tím súťažiť 60 minút a hrať náš najkompletnejší zápas sezóny,“ povedal hlavný tréner. 'Útok ukázal dobrú rovnováhu a mal loptu, najmä pri jazde do vetra. Obrana urobila v polčase dobré úpravy a v druhom polčase vymyslela niekoľko kľúčových zastávok, aby zabránila St. Lawrenceovi skórovať.“

KĽÚČOVÉ ŠTATISTIKY

• Hobart prekonal St. Lawrence o 325 yardov na 243.
  • Štátnici boli 6 z 15 na treťom mieste a 2 zo 4 na štvrtom mieste.
  • Saints boli 3-z-12 na treťom downe a 0-z-3 na štvrtom downe.

NAJLEPŠÍ PERFERNÍCI

• Širokouhlý prijímač pre postgraduálneho študenta zachytil sedem prihrávok na 101 yardov. Je to prvá hra na 100 yardov v jeho kariére.
  • Postgraduálny rozohrávač prekonal 14 z 26 na 147 yardov.
  • Junior running backs  (74 yds, 2 TD) a  (63, 2) v kombinácii pre 137 yardov rushing a štyri touchdowny.
  • Druhý hráč viedol vyrovnanú obranu Hobarta so šiestimi zákrokmi.
  • Hráč prvého ročníka, ktorý minulý týždeň zahral najdlhší punt v histórii Hobartu (73), dnes vyrovnal starý rekord 68-yardovým puntom. V priemere mal 51,0 yardov na tri punty proti Saints.

PRE ZÁZNAM

očakávaná mzda (minimálna)
  • Hobart sa celkovo zlepšil na 4-3, v Liberty League 1-2.
  • Svätého Vavrinca padá na 2-5, 0-3.

RÝCHLY ŠTART

• Hobart dostal loptu a vietor do chrbta, aby začal hru a na 35-yardovom ihrisku druhého ročníka sa ujal vedenia 3:0.
  • Pri svojej prvej jazde, St. Lawrence to išiel na štvrtom a 1. mieste na Hobart 34, ale Romano sa prehnal do zadného poľa a odhodil nosič loptičiek pre stratu 3 yardov.
  • Tímy si vymenili punty na nasledujúcich dvoch diskoch. Hobartovo tretie držanie lopty začalo na 35. Metodický, 11-hraný a 55-yardový pochod sa skončil tak, že Boswell skóroval z 1-yardového skoku, pričom do konca prvej štvrtiny zostávalo 6 sekúnd. Weferingov bod navyše urobil zápas 10:0.
  • Obrana Hobartu si vynútila tri-a-out od Saints. Statemeni sa hneď vrátili do práce, prekonali 80 yardov v 13 hrách, ktoré sa minuli časom 6:16. Denham skóroval na 3-yardovom behu stredom a Wefering premenil na vedenie 17-0.

SVÄTÍ NAŽIVO

• SLU prerušilo výluku s 94 sekundami zostávajúcimi do polčasu. Quarterback Daniel Lawther sa spojil so širokým prijímačom Robertom Collom na 24-yardový touchdown.
  • Saints získali loptu späť v priebehu 43 sekúnd v druhej štvrtine a dostali sa dosť blízko na 31-yardový gól Claytona Foglera z poľa, keď vypršal čas, čím znížili vedenie Hobarta na 17:10 v polčase.

PROTI VEMU

forex brokeri pre nás obchodníkov
  • St. Lawrence sa dostal k lopte a priaznivý vietor na začiatku druhého polčasu, ale zaútočil na svoje prvé držanie lopty.
  • Hobart kontroval takmer osemapolminútovou jazdou, ktorá spotrebovala 15 prehrávok na prekonanie 80 yardov. Denham zaznamenal svoj druhý TD v zápase z 1-yardového skoku, čím dal Statesmen 14-bodový náskok.

ČAS UZATVORENIA

• Saints odpovedali na skóre Statemanov nájazdom, ktorý dosiahol červenú zónu, ale mladší defenzívny obranca zachytil Lawthera v koncovej zóne, aby potlačil hrozbu.
  • Hobart spečatil víťazstvo, keď Boswell skóroval na 4-yardovom behu a zabezpečil tak svojmu tímu vedenie 31:10, pričom do konca zostávali menej ako štyri minúty.

POZNÁMKY K SÉRII

• Hobart vedie v sérii proti St. Lawrence 55-36-2.
  • Statemeni sú 25-17-1 proti Saints v Severnej krajine.
  • Hobart neprehral so St. Lawrenceom od 2. októbra 2010, keď Saints zvíťazili 24:21 v Kantone.

HLADIL DOMOV

• Štátnici sa vrátia na Boswell Field, aby nastúpili na Union College v sobotu 29. októbra. Výkop je naplánovaný na 13:00.