Ithaka spadá do Cortlandu v Cortaca Jug, 28.-27

62. zápas Cortaca Jug Game na SUNY Cortland Stadium Complex naplnil humbuk medzi dvoma národnými tímami, keďže Cortland č. 13/14 vyhral 13. novembra 28:27 nad číslom 18 Ithaca. Cortland dokončil perfektné 10- 0 pravidelnej sezóny a po štvorročnom čakaní opäť získava Jugs, zatiaľ čo Ithaca končí rok so známkou 8-2.

kúpiť si zhliadnutia a lajky na youtube

Box skóre

Ithaca vyhrala žreb a rozhodla sa získať úvodný kop. Cortland pokračoval v kopaní do koncovej zóny a Bombers začali útok na 25-yardovej čiare.

IC šiel na tri a von, ale A.J. Wingfield otočil ihrisko 49-yardovým puntom na Cortland 19. Red Dragons prevzali vedenie s 13:40 na hodinách.

Ďalší punt od Bombers dal Cortland do vlastníctva 26. The Red Dragons sa presunuli na územie IC o dve hry neskôr pri 26-yardovom behu od Jadena Alfanostjohna a využili túto dynamiku, aby sa ujali vedenia 7-0 na 12-yardovom behu od Trevor Ash, vedľa Brees Segala, s 6:59 zostávajúcich v prvej štvrtine.

Bombers odpovedali svojim prvým prvým downom v súťaži na treťom downe a potom Michael Anderson vytiahol 32-yardovú recepciu z Wingfieldu, aby presunul IC dole na 32-yardovú líniu Cortlandu. IC sa zastavil na 28-yardovej čiare Cortlandu, ale Bombers si pripísali tri body na palubovku, keď Nicholas Bahamonde zahral bránku zo 45 yardov, pričom do konca štvrtiny zostávalo 4:21.

Cortland vrátil následný kop na 33 yardov a využil množstvo kúskov hry, aby sa do konca štvrtiny presunul do červenej zóny IC. Red Dragons porazili Ithacu, 144:60, vo štvrtine so 101 yardmi po zemi.

Cortlandu trvalo necelú minútu, kým v druhej štvrtine dosiahol ďalší touchdown, keď Segala našiel JJ Lappa, ktorý dokončil 7 yardov a dostal sa do vedenia 14-3.

IC získal tri body späť pri ďalšej jazde, keď sa Bahamonde pripojil z 25-yardu, pričom do polčasu zostávalo 9:31. Bombers využili 34-yardový kick return od Anthonyho D’Addetta na začatie jazdy na 41-yardovej čiare. IC sa presunulo do červenej zóny o niekoľko zápasov neskôr, keď Wingfield našiel Jacoba Cooneyho na 13 yardov a hrubý penalta pri prihrávači zaznamenala Bombers na 11-yardovej čiare Cortlandu. IC mohol získať iba ďalšie tri yardy počas jazdy na nastavenie bránky.

vyjde ďalšia kontrola stimulu

Cortland hrozil, že svoj náskok predĺži koncom polčasu, keď sa Red Dragons presunuli na 26-yardovú čiaru IC, ale jazda sa skončila na 4. a 11. mieste, keď Drew Brenner rozbil potenciálny prvý úlovok s 2: 05 ísť.

Bombers dosiahli 39-yardovú čiaru Cortlandu pri ďalšej jazde, ale boli vypadnutí na treťom mieste s menej ako minútou do cieľa a vrhli sa späť do Cortlandu, aby ukončili polčas.