Obraty potopili #23 Hobart futbal po prehre 24-13 v Morrisville

Futbalový tím Hobart dnes popoludní rozhodol v štáte Morrisville v pomere 24:13. Štátnice boli zničené párom fumbleov v druhej štvrtine, ktoré Mustangy premenili na touchdowny.

Ako sa to stalo

• Hobartova úvodná jazda uviazla v penaltách a zastavila sa blízko stredu poľa.
  • Morrisville kontroval 12-hrami, 81-yardovým diskom, ktorý skončil 28-yardovou touchdownovou prihrávkou od Stevena Frerichsa na Justina Adamsa začiatkom druhého štvrťroka. Bol to jediný ofenzívny TD Mustangov v zápase.
  • Statemeni dosiahli červenú zónu pri svojom následnom nájazde, ale fumble na Morrisville 24 zachytila ​​Anai Brakeová a vrátila sa 76 yardov na touchdown, čím bola výsledkom 14-0.
  • Hobart sa opäť pretlačil do červenej zóny, ale musel sa uspokojiť s 32-yardovým gólom z poľa po tom, čo prihrávka na tretiu a 12-ku bola neúplná.
  • Statemeni prinútili Morrisville zaútočiť na jeho následné držanie, ale Hobart zlyhal pri návrate a Dante McGowan získal uvoľnenú loptu v koncovej zóne pre touchdown a polčasový náskok 21:3.
  • Hobart zaznamenal jediné body v tretej štvrtine, keď Wefering strelil 30-ročný gól z poľa, čím znížil manko na 21-6.
  • Mustangs získali tri body späť na začiatku štvrtej štvrtiny gólom Colea Owena z 22 yardov. Krátke skórovanie zariadila McGowanová zachytením a 39-yardovým returnom.
  • Štátnici dostali svoj jediný útočný touchdown v ten deň pri svojom ďalšom držaní lopty. Quarterback  zariadil 75-yardovú jazdu na štyri hry, pričom dokončil štyri priame prihrávky. 6-yardový úlovok pre touchdown obmedzil pohon. a bola to jeho prvá recepcia TD. Pre Colombi to bola prvá TD v kariére a pre Cayea prvá prijatá TD.
  • Po následnom držaní Morrisville získal prvé štyri pády a vyčerpal čas.

Kľúčové štatistiky

• Hobart bol v deň obratu mínus 3.
  • Štátnici prekonali Mustangy o 349 yardov až 167 yardov.

Lídri jednotlivých štatistík

• bol vedúcim hráčom hry, niesol loptu 17-krát na 88 yardov.
  • Colombi mal 12 z 24 prihrávok na 161 yardov a TD, všetky kariérne maximá.
  • Wideout  bol najlepším prijímačom v hre s maximálnymi siedmimi úlovkami na rekordných 112 yardov.
  • Obranný boj mal osem taktov, aby viedli štátnikov.

Nasledujúci

Najjednoduchší spôsob, ako vziať kratom

Hobart (1:1) sa vráti na Boswell Field, aby o 13:00 hostil St. John Fisher (1:1). Sobota 17. sept.