Pozemný hokej Herons prevalcoval Keuku 7:0

ŽENEVA, N.Y. – Pozemný hokejový tím William Smith College zvíťazil v stredu večer na ihrisku McCooey Field nad Keuka College 7:0. Vedúcim spôsobom pre Volavky bol postgraduálny študent Emily Leonardová so štyrmi gólmi v noci, čím sa jej počet gólov v sezóne zvýšil na osem. Juniorský brankár Kristen McCormick viedol obranu Herons, ktorá odohrala celých 60 minút a zaznamenala jeden zákrok.

MOMENTY ZÁPASU:

• Už v 6:29 hry Herons otvorili skóre, keď Leonard zakončil prihrávku z druhého ročníka. Rebecca Mantione .
  • O necelých 10 minút neskôr zasiahol Leonard znova, tentoraz z pokutového kopu.
  • O 24:41 st Molly Dutton zaznamenala svoj prvý gól v noci asistenciu z juniorky Skyler Hauserová .
  • V 27 th minútu hry, volavky skórovali dvakrát v rozpätí 21 sekúnd, pričom góly prišli od Mantioneho a Duttona, ktorí zaznamenali svoj druhý v noci.
  • Leonard sa v 35-ke opäť dostane do bodovacej tabuľky th minúte, keď prekonala brankárku Wolves po tretíkrát. Mantione si pripísala asistenciu, ktorá by bola jej druhou v noci a piatou v sezóne.
  • O necelé štyri minúty neskôr Leonard uzavrel skóre asistenciou z juniorky Sofia Pattillo . Leonardov štvrtý gól v zápase ju spája so školským rekordom v počte gólov v zápase.

'Tieto štyri góly by neboli strelené bez úsilia každého jedného z mojich spoluhráčov,' povedal Leonard. 'Som veľmi poctený, že som v knihe rekordov Williama Smitha s minulými a súčasnými legendami Heron, ale táto sezóna sa ešte len začína a teším sa na náš ďalší sobotňajší zápas proti Cortlandu.'

KÚTIK PRE TRÉNEROV:

'Dnes večer sme sa veľmi sústredili na hru s držaním lopty a uhly útoku,' povedala hlavná trénerka Sophie Riskie '07. „Vygenerovali sme niekoľko skvelých prihrávok a veľa príležitostí na skórovanie. Bola to vzrušujúca noc, keď Emily vyrovnala bodovanie Heron. Videli sme skvelé príspevky od všetkých hráčov a vzrušujúcu defenzívnu akciu Emma Carterová v záverečných minútach.

NASLEDUJÚCI:

William Smith bude hostiť SUNY Cortland v nekonferenčnom zúčtovaní v sobotu o 12:00. na poli McCooey.