RIT umožňuje štyri nezodpovedané góly v prehre s Canisiusom

Starší útočník RIT Jake Hamacher zaznamenal gól a asistenciu, ale bol to domáci Canisius, ktorý vyhral 5-2 nad Tigers v akcii Atlantic Hockey v piatok v LECOM Harborcenter.

Box skóre

AKO SA TO STALO

Prvých šesť gólov v zápase bolo výsledkom presilových hier, zatiaľ čo Canisius zakončil zápas s krátkou rukou.

Canisius otvoril skóre, keď v prvej tretine zostávalo 14:55, potom RIT odpovedala dvoma gólmi v nasledujúcich 10 minútach.

Hamacher pripravil juniorského útočníka Elijaha Gonsalvesa na svoju premiéru v sezóne 7:53 na hodinách, predtým ako zaznamenal svoju prvú v tomto ročníku asistenciu od staršieho útočníka Willa Calverleyho, pričom do konca obdobia zostávalo 5:36.

Canisius skóroval po 19 sekundách druhej tretiny a o deväť minút neskôr, aby sa dostal do vedenia 3:2, si prenesie aj do tretej.

Jackson Decker strelil svoj druhý gól v zápase 1:15 v tretej tretine, čím posunul Golden Griffins do vedenia 4:2 pred tým, ako Keaton Mastrodonato uzavrel skóre s 1:18 po regulácii.

POZNÁMKY K HRE

Canisius zakončil noc v presilovej hre 4:6, zatiaľ čo RIT premenil 2 zo 7 pokusov.

Zabitie na penaltu RIT vstúpilo v noci na 14. miesto na celoštátnej úrovni (87,2), pričom v tejto sezóne zabilo 34 z 39 príležitostí na pád muža.

RIT nepovolila štyri góly v presilovke v zápase, odkedy hosťujúci Robert Morris 8. októbra 2016 vyhral 6:5 a vyhral 4:6.

Juniorský brankár RIT Kolby Matthews skončil s 20 zákrokmi, zatiaľ čo RIT prekonal Canisiusa 26:25.

ČO BUDE ĎALEJ

RIT čelí Canisiusovi na konci víkendovej série v sobotu 13. novembra o 16:05. v Buffale.