RIT padá na Canisius, 4-1

červené maeng da kapsuly dávkovanie

Juniorský útočník RIT Elijah Gonsalves strelil gól v presilovej hre v tretej tretine, ale bol to Canisius, ktorý v sobotu večer vyhral v Atlantic Hockey 4:1.

Štatistiky tímu

AKO SA TO STALO

Canisius strelil krátkym gólom a zlomil bezgólový stav, keď do konca druhej tretiny zostávalo 12:25.

Golden Griffins odštartovali trojgólovú sériu tretej tretiny presilovou hrou za stavu 9:36 a neskôr zaznamenali vyrovnaný gól 1:26.

ako dlho trvá, kým kratom začne pôsobiť

Canisius sa ujal vedenia 4:0, keď do konca regulácie zostávalo 1:49, kým Gonsalves prerušil vylúčenie s 22,5 sekundami do konca zápasu.

POZNÁMKY K HRE

Gonsalves zaznamenal svoj druhý zápas v rade gólom v presilovej hre po tom, čo si pripísal aj asistenciu v piatkovom nočnom neúspechu 5:2 s domácim Golden Griffins.

Po tom, čo v prvých ôsmich zápasoch strelil iba jeden gól v presilovej hre, strelil RIT aspoň jeden v posledných štyroch zápasoch, vrátane dvoch v piatkovom nočnom zápase.

Juniorský brankár RIT Kolby Matthews si pripísal 29 zákrokov, keď Canisius prekonal RIT, 33:29.

ČO BUDE ĎALEJ

2021 sa stále spracováva vrátenie dane

RIT hostí Holy Cross budúci piatok a sobotu (19. – 20. novembra) na zápas Atlantic Hockey. Vhadzovanie je naplánované na 19:05. a 17:05 hod.