RIT porazil St. Lawrencea 2:1

Starší útočník RIT Will Calverley strelil víťazný gól v tretej tretine zápasu po obrate spôsobenom starším útočníkom Kobe Walkerom, ktorý priviedol Tigers k víťazstvu 2:1 nad St. Lawrence v každoročnom zápase Brick City Homecoming a Family Weekend v Blue Cross. Arena.

Box skóre

AKO SA TO STALO

Jordan Steinmetz poslal St. Lawrencea na palubovku po strele zo slotu v čase 14:37 v prvej tretine.

RIT skóroval vyrovnávajúcim gólom 9:23 v druhom polčase po tom, čo starší útočník Jake Joffe zakončil nábeh na prihrávku od druhého obrancu Aidena Hansena-Bukatu.

Tigers sa ujali vedenia 14:25 v tretine po tom, čo Walker zrazil pokus Saints o vyrovnanie Calverleymu v štrbine pre rozhodujúci gól.

POZNÁMKY K HRE

Juniorský brankár RIT Kolby Matthews zaznamenal celkovo 32 zákrokov, vrátane troch v poslednej minúte, keď Saints korčuľovali 6 na 5.

Starší útočník Nick Bruce zaznamenal svoju tretiu asistenciu v toľkých zápasoch s pomocníkom pri góle Joffeho. Druhú asistenciu v sezóne si pripísal aj obranca z druhého ročníka Aidan Hansen-Bukata.

St. Lawrence ukončil zápas s prevahou striel 63:52.

RIT celkovo 17 zblokovaných striel, vrátane siedmich od staršieho obrancu Dana Willetta a troch od mladšieho obrancu Ryana Nicholsona.

ČO BUDE ĎALEJ

RIT mieri do Notre Dame na dva zápasy tento štvrtok a piatok (21.-22. októbra). Vhadzovanie je naplánované na 19:30. obe noci.