Rýchly štart poslal Hobart futbal k víťazstvu 2:0 nad Hartwickom

ONEONTA, NY — Futbalový tím Hobart College strelil v prvom polčase dva góly, keď v úvodnom zápase o pohár starostu porazil Hartwick 2:0. Po víťazstve je teraz Hobart v sezóne 2-0-1.

a zabodoval pri víťazstve pre štátnikov. Guillermo Castaneda Chang a medzičas v cieli. Aden Razukiewicz a Jackson Gilstrap sa podelili o čas v bráne Hawks (1-2-1), pričom dosiahli štyri zákroky.

PRVÁ POLOVICA:

stiahnutie dezinfekčného prostriedku na ruky dolárového stromu
  • Hobart vyvinul tlak na Hartwicka hneď od úvodného hvizdu. mal prvú strelu v zápase, ale jeho pokus zastavil Gilstrap.
  • Phillips dostal Hobart do vedenia 1:0 už v šiestej minúte. Otočil svojho obrancu a vyrazil strelu do siete. zaznamenal asistenciu pri góle. Bol to Phillipsov druhý gól v sezóne.
  • Jake Zona takmer vyrovnal, no jeho strelu zastavil Castaneda Chang.
  • dostal v 34. minúte štátnici do vedenia 2:0. Na jeho prvý gól v sezóne asistoval .

DRUHÁ POLOVICA:

• Oba tímy strelili v druhom polčase tri strely.
  • Jastrabi mali nebezpečnú príležitosť v 86. minúte, no hlavička Zona išla nad brvno.
  • Na opačnom konci ihriska viedli štátnici takmer 3:0, ale jeho pokus o hlavičku zastavil Razukiwicz.

KĽÚČOVÉ ŠTATISTIKY:

• Hobart ukončil zápas s náskokom 10-8 na strely.
  • Hartwick mal všetkých sedem rohových kopov v súťaži.

KÚTEK PRE TRÉNEROV:
„Skvelé víťazstvo proti dobre trénovanému a tvrdo pracujúcemu tímu Hartwick,“ povedal hlavný tréner. „Dobre bránili a nedali nám veľa rohov ani voľných kopov. Sme nadšení, že Quinn a Freddie dnes strelili góly. Obaja vyšli z dobrých prihrávok. Dnes večer si toto víťazstvo užijeme a tešíme sa na zajtrajšiu výzvu proti Oneonte.'

NASLEDUJÚCI:
Hobart bude opäť v akcii zajtra, 11. septembra, keď sa postaví proti Oneontovi na Red Dragon Field. Začiatok zápasu je naplánovaný na 16:00.