Sabres prerušili sériu siedmich prehier vs. Lightning s výhrou 5:1

Buffalo Sabres prekonalo náročnú druhú tretinu na ceste k víťazstvu 5:1 nad Tampou Bay Lightning v pondelok v KeyBank Center.

koľko stojí sídlisko zantac

Štatistiky hry

Craig Anderson bol silný medzi potrubiami a zastavil 35 striel. Toto víťazstvo bolo 294. víťazstvom Andersona v kariére, vďaka čomu sa dostal na 40. miesto v histórii NHL v počte víťazstiev medzi brankármi.

Drake Caggiula vsietil konečného víťaza zápasu na konci druhej tretiny a zlomil nerozhodný výsledok 1:1. Victor Olofsson skóroval dvakrát, Vinnie Hinostroza a Robert Hagg tiež skórovali.

Alex Killorn strelil jediný gól Tampy Bay a Brian Elliott predviedol 20 zákrokov na 23 striel, ktorým čelil.

Presilová hra Buffala bola 0 na 1, zatiaľ čo penaltové zabitie bolo opäť perfektné, 2 na 2.