Futbalová sezóna Skaneateles sa končí prehrou s Chenango Forks

Photo Via: Justin Ritzel

Futbalový tím Skaneateles počas celej sezóny rátal s útokom na rýchly útok, ktorý prevalcoval súpera, čo fungovalo celkom dobre počas neporaziteľnosti na majstrovstvách triedy C v sekcii III.

Boli to však Lakers, ktorí boli v sobotu ohromení v regionálnom finále na štadióne Vestal's Dicka Hoovera, pretože dlhoročný Chenango Forks zo sekcie IV skóroval na svojich prvých päť držaní a zvíťazil 41:28.

Títo dvaja mali veľmi nedávnu históriu – konkrétne regionálne finále v roku 2018 na Bragman Stadium v ​​Cicero-North Syracuse, ktoré Patrick Hackler vyhral pre Lakers touchdownom v poslednom zápase hry.

A netrvalo dlho a Skaneateles sa opäť ocitol za Forksom. James Musso zahodil zákrok na úvodnom držaní lopty Lakers, ktorý Blue Devils s krátkym ihriskom premenili na body, keď Jay Haqq našiel koncovú zónu päť minút po hre.

Skaneateles nedokázal okamžite odpovedať a sledoval, ako Forks zostavil druhý skórovací nájazd, ktorý opäť ukončil Haqq a jeho touchdown z troch yardov priniesol Blue Devils náskok 14-0.

Tesne pred koncom prvej štvrtiny sa Musso spojil s Codym Nesbittom na kľúčovej konverzii na štvrtom-dole-a-15, pričom rovnaký pár postavil na 15-yardovú bodovú prihrávku, ktorá znížila deficit Lakers na 14-7 vstupom do druhého. obdobie.

Blue Devils potrebovali len dve hry od scrimmage, aby obnovili svoj náskok, Haqq opäť spálil obranu Skaneateles, keď bežal 40 yardov na svoj tretí TD popoludní.

Štvrtá jazda Blue Devils, keď sa polčas skončil, viedol k ďalšiemu touchdownu od Haaqa, jeho štvrtý gól s 12 sekundami zostávajúcimi do polčasu, čím sa do prestávky dostával 28-7.

Je pravda, že Skaneateles skončil v dvoch zo svojich troch sekčných zápasov play-off, aby porazil Canastotu a Cazenoviu, ale rally tu by si vyžadovala akúkoľvek zastávku obrany.

Forks však zostal nezastaviteľný a spálil prvých päť a viac minút tretej štvrtiny na ďalšej jazde, keď dosiahol tú Lakers, kým Zander Arnold premenil.

Skaneatelesovi trvalo pár konverzií zo štvrtého nadol, kým dal dohromady drive neskoro v období, ktoré Nesbitt zavŕšil 16-yardovým sweepom do koncovej zóny.

Až vo štvrtej štvrtine sa Lakers konečne zastavili v obrane, čo viedlo k jazde, ktorú Musso zakončil prihrávkou švihom, ktorú Nesbitt premenil na svoj tretí TD, čím znížil náskok Forks na 34:21, keď zostávalo sedem minút.

To ešte zostal čas na dokončenie rally, ale Forks odložil hru s ďalším pevným diskom, ktorý Haaq zavŕšil svojim piatym TD, 15-yardovým útekom s časom 3:26, aj keď Lakers pridali skóre na poslednú chvíľu.

Skaneateles ukončil sezónu s bilanciou 9-1.