Juggernaut z Južného Seneka ide chrbtom k sebe, Gananda získava titul C1 a Mynderse Lady Blues nosí korunu triedy B

V sobotňajšom trojzápase dievčenského basketbalového šampionátu na strednej škole Rush-Henrietta sa ligy Wayne-Finger Lakes presadili s titulmi v triede C1, C2 a B ako South Seneca Lady Falcons, Gananda Blue Panthers a Mynderse Blue. Diabli by všetci zdvíhali bloky. Pre obhajcu titulu Lady Falcons to bol ich druhý sekčný titul za sebou a pre hlavného trénera Mynderse Jerryho Andersona druhý odkedy sa pred piatimi sezónami postavil na lavičku Lady Blue Devils. Kompletné pokrytie nižšie…

Mynderse 45, Wayland Cohocton 36 (trieda B)
* LivingMax Sports Video Replay
*

Mynderse vymazala polčasové manko 21:13 vedené veľkým defenzívnym úsilím staršej Sarah Shaffer a spol. Shaffer sa väčšinu 2. polčasu zhodoval s hviezdou Wayland-Cohocton, Alexom Buttonom, čo obmedzilo len na 3 body za druhý polčas. V ofenzíve viedla Mynderse trojica Heidi Miller, Hayley Case a Madison Barnett. Miller držal zápas v 1. polčase s 9 bodmi.

ako urobiť kratom lepšiu chuť

Blue Devils v tretej štvrtine prehrávali 25:15, no viedli 13:0. Do konca zápasu zostávali niečo viac ako štyri minúty a zápas bol vyrovnaný na 33, starší strážca Hayley Case trafil 3-ukazovátka chrbtom k sebe, aby zapálil výbuch 11-0, ktorý ukončila Hannah Brown-Triceová. Case zaznamenal 11 bodov v druhom polčase, vrátane troch obrovských trifectas, keď Lady Blue Devils získali svoj 11. oddielový titul v histórii školy.

Heidi Miller – 15 bodov, 12 doskokov
Hayley Case – 11 bodov, 3 doskoky, 3 asistencie
Madison Barnett – 11 bodov, 4 krádeže, 3 doskoky

Mynderse sa presunie proti zástupcovi Sekcie 6 (TBD) na štátnom turnaji 11. marca na Buffalo State University.

reštaurácia depot rochester new york

South Seneca 51, Caledonia-Mumford 42 (trieda C2)
*

Šampióni okresu Wayne viedli 12 bodov Samanthy Crumb a Emma Drake, ktorá skórovala 7 a Blue Panthers získali svoj druhý oddielový titul v histórii školy. Crumb bol vyhlásený za MVP turnaja.

South Seneca a Gananda sa teraz v utorok večer stretnú v Bloomfielde, aby sa dostali do play-off NYS ako zástupca sekcie V triedy C.

Video highlighty zo soboty na Rush-Henrietta od Spectrum News.