Sykes zasiahol víťaza hry, keď Boeheim's Army vyhrala miliónový titul TBT (úplné pokrytie)

Keifer Sykes trafil trojuholník a zabezpečil tak Boeheimovej armáde víťazstvo 69:67 nad tímom 23 v majstrovskom zápase The Basketball Tournament.

Hneď od začiatku to bol intenzívny fyzický boj. Bola to premenlivá prvá štvrtina, kým Boeheim's Army nezačala viesť 5:1, aby ju uzavrela a získala náskok jedného bodu do druhej. Boeheim's Army držala vedenie po väčšinu druhého štvrťroka, ale tím 23 si dokázal udržať výhodu pre Boeheim's Army len v jednom vstupnom polčase.

Vedenie tímu 23 6-0 na začiatku tretieho štvrťroka im dalo impulz, ale Boeheim's Army bojovala späť, ako to bolo počas celého turnaja. Priebeh 6-1 ku koncu štvrtiny dal tímu 23 vedenie 54-50 smerujúce do posledného framu.

Tím 23 by rozšíril výhodu na šesť v štvrtej štvrtine, čo je najväčšia pre oba tímy počas celého zápasu. Keifer Sykes urobil vo štvrtom zápase veľa gólov, aby pomohol Boeheimovej armáde získať náskok jedného bodu v období Elam Ending s cieľovým skóre 69.