Syracuse pripadá na VCU v Battle 4 Atlantis, 67-55 (úplné pokrytie)

Obrana Virginie Commonwealthu zastavila Syracuse a Orange utrpeli v stredu v úvodnom kole Battle 4 Atlantis prehru 67:55 s Rams.

Box skóre

Barani znepríjemnili život Syrakúzam, na hráčov Orangeu sa lepili ako mucha.

Virginia Commonwealth si vynútila 16 striedaní v Syrakúzach a tiež držala Orange na 29% streľbe z poľa. Zostava obvodových strelcov Syracuse dokázala urobiť iba päť z 23 pokusov z 3-bodovej vzdialenosti.

Ofenzíva baranov nebola presne kópiou Showtime Lakers, ale v druhom polčase našli dostatok úspechu na to, aby sa od Orange odtiahli. Po vykonaní iba dvoch z ôsmich trojbodových pokusov v prvom polčase Virginia Commonwealth prekonala oblúk v druhom polčase 5:9.

podrobnosti o VIP skúsenostiach luke bryan

Jimmy Boeheim a Buddy Boeheim spolu získali 37 bodov. Buddy skončil s 20, zatiaľ čo Jimmy pridal 17. Ale zvyšok zostavy Syracuse dosiahol iba 18 bodov pri kombinovanej streľbe na bránku 7 za 32.

Cole Swider zaznamenal iba šesť bodov pri streľbe na bránku 2 na 14. 6-noha-9 útočník minul všetkých sedem svojich 3-bodových pokusov. Brutálnym streleckým výkonom utrpel aj Joe Girard, ktorý dal dva z deviatich pokusov o gól z poľa.

Syracuse s prehrou klesli na 2:2, zatiaľ čo VCU sa zlepšilo na 3:2.

ODKAZY ZHRNUTIA HRY:

NAJLEPŠIE HRY:

POLOVICA:

NÁHĽAD HRY:

Syracuse (2-1) otvára svoju hru v Battle 4 Atlantis proti VCU (2-2) v prvej z troch hier v Imperial Arena. Vypisovanie je naplánované na 17:00 hod.

Syracuse minulú sobotu utrpeli prvú prehru v sezóne s Colgate. Skóre, ktoré ukončilo 54-zápasovú víťaznú sériu Syracuse, bolo 100-85. Orange otvoril silne, ale nakoniec nedokázal ovládnuť Raiders z trojbodového rozpätia a boli odskočení.

VCU sa pokúsi odskočiť od prehry s Chattanoogou, keď jej posledný čas skončil, keďže Mocs porazili Rams 56:54. Zápas bol súbojom tam a späť, ale rozhodol o ňom krátky skokan Malachi Smith z Chattanoogy, pričom zostávalo 0,4 sekundy.