Syracuse Mets strelili štyri góly za deviate a zdolali Lehigh Valley 7:3

Syracuse Mets skórovali štyrikrát v hornej časti deviatej smeny, aby porazili Lehigh Valley IronPigs 7:3 v piatok večer v Coca-Cola Parku. Cheslor Cuthbert trafil v deviatom góle gól na dva góly a poháňal Mets k víťazstvu.

Syracuse (40-62-1) sa dostal na vrchol deviatej smeny remizoval s Lehigh Valley, 3-3. Wilfredo Tovar viedol singlom. Nasledoval Cuthbert štipkou, rýchlym a rýchlym domácim nájazdom na loptu, ktorú rozdrvil cez múr ľavého poľa a dostal Mets do vedenia 5:3. Potom, čo David Rodriguez vypadol, Khalil Lee kráčal, Orlando Calixte sa vybral a Mark Payton išiel naložiť základne. S odpalom Josého Martíneza umožnila prihrávka Leemu skórovať a ďalším dvom pretekárom postúpiť, čím získali Syracuse výhodu 6:3. Martínez udrel, ale David Thompson trafil dvojicu singlov do pravého poľa, čím priviedol domov Calixte a zvýšil Syracuse o štyri, 7-3.

Uvoľňovač z Mets Tom Hackimer vyšiel z bullpenu, aby hodil spodnú časť deviatej. Napriek tomu, že Hackimer hral v pálke a vzdal sa singlu, jeho prvý zásah bol povolený po ôsmich vystúpeniach bez zásahu, Hackimer zasiahol troch útočníkov z Lehigh Valley, aby uzavrel hru a zabezpečil víťazstvo pre Syracuse. Hackimer stále nepovolil beh v deviatich a tretinových zmenách s Mets.

Syracuse zaznamenali prvé nájazdy hry v prvej zmene. José Peraza a Mark Payton sa rozhodli začať hru. Nasledoval Martínez s vlastným singlom, ktorým skóroval Peraza a dostal tak Mets do vedenia 1:0. Thompson potom prešiel pešo, aby naložil základne. Brandon Drury zakotvil v dvojhre, ale Payton skóroval na 2:0. S Martínezom na tretej základni a dvoma outmi sa Tovar zdvojnásobil po ľavom poli a priviedol domov Martíneza, keď Syracuse viedli 3:0 po prvom góle.

vám člen dodáva energiu

Prvý nadhadzovač Mets Josh Walker nedovolil prejsť cez prvých päť zmien, ktoré nadhodil, ale Walker sa dostal do problémov v šiestom.

Lehigh Valley (47-56) sa vrátil až na koniec šiestej. Cornelius Randolph viedol singlom. O dva odpaly neskôr, s jedným out, Mickey Moniak zdvojnásobil a umiestnil pretekárov na druhú a tretiu základňu. T.J. Rivera nasledoval double, ktorý skóroval Randolph aj Moniak a znížil vedenie Syracuse na jeden, 3-2. Walker škrtol ďalšieho odpalu, Daricka Halla, na druhý zo záberu, a to bolo posledné, ktorému Walker čelil. Franklyn Kilomé vyšiel z buly pre Syracuse, ale Tyler Heineman usporiadal dvojité pole vpravo, skóroval Rivera a vyrovnal na 3:3. Kilomé potom trafil Gamboa, aby ukončil zmenu.

aby sa video stalo virálnym

Walker zakončil noc s piatimi a dvoma tretinami zmien, šiestimi zásahmi, tromi nájazdmi a povolenou chôdzou a štyrmi údermi. Kilomé dal dva a jednu tretinu bezgólových framov a Hackimer bezgólový deviaty.

Syracuse a Lehigh Valley pokračujú vo svojej sérii šiestich zápasov dvojzápasom v sobotu v Coca-Cola Parku. Prvý zápas prvého zápasu je o 16:35. Druhá hra sa začne približne 30-40 minút po skončení prvej hry.