Dvaja futbalisti Hobart získavajú týždenné ocenenia

Automatický konceptFoto cez: Hobart Athletics

Hobart College získala dve zo štyroch týždenných futbalových cien Liberty League. Bezplatná bezpečnosť Blake Hansen bol vymenovaný za účinkujúceho týždňa v špeciálnych tímoch a obranca Bryan Aguilar bol uznaný za defenzívneho hráča týždňa.

Hobart vyhral v sobotu ECAC Asa S. Bushnell Bowl na Westminster College 21:3 a sezónu zakončil s bilanciou 9:2. Statemeni obmedzili Titans na jediný gól z poľa v prvej štvrtine, čo je ich najnižší skórovaný výkon v sezóne. Bolo to tiež prvýkrát v tomto roku, čo Westminster nehodil aspoň jeden touchdown pass.

Hansen bol vymenovaný za MVP hry, zaznamenal 14 zápasov, z toho osem sólo. Pokazil tiež prihrávku a zablokoval punt, ktorý spamätal a vrátil sa na touchdown. Keď Hobart viedol v prvej štvrtine 7-0, Hansen zablokoval punt hlboko v teritóriu Westminsteru, obnovil ho na 11 a vbehol do koncovej zóny nedotknutý pre svoj prvý vysokoškolský TD.

ako sa detoxikovať na drogový test prirodzene

Hansen odohral v tejto sezóne všetkých 11 zápasov, zaznamenal 45 zákrokov, tri výpadky prihrávok a jeden zákrok. Objavil sa v 22 zápasoch kariéry, zaznamenal 60 zápasov a šesť rozchodov.

Aguilar mal v sobotu deväť zápasov. V tretej štvrtine s Titans v červenej zóne si vynútil fumble, ktorý Statemeni spamätali. Bol to jeden zo štyroch obratov, ktoré obrana Hobartu v zápase vymyslela.

V 10 zápasoch tejto sezóny Aguilar vyprodukoval 85 zápasov v tíme, z toho štyri prehry a pol vreca. V 26 zápasoch kariéry má na konte 126 zápasov, 16 zápasov za stratu, štyri vaky, štyri nútené fumble a dva fumble recovery.