VICTOR VYHRAL THRILLER: Dievčatá vyhrali sekčnú korunu 3:2

Skvelá vec na posezónnom hraní v akomkoľvek športe sú vzrušujúce hry, ktoré sa objavia, hry, ktoré dokazujú, že nikdy nemôžete športovať. V sobotu popoludní mal volejbalový tím Victor girls svoju vlastnú vzrušujúcu kapitolu v sekciách, keď si domov odniesol korunu triedy AA v sekcii V.

Blue Devils porazili #3 Penfield 3-2, no dostať sa k výsledku nebolo ľahké. Penfield si vzal prvý set domov 25:18, pričom Victor bojoval späť v druhom a treťom sete a zabezpečil si víťazstvo 25:23 a 25:20 v setoch. S sekčným titulom v nedohľadne Penfield zabojoval vo štvrtom sete a vyhral 25:20.

Piaty a rozhodujúci set sa začal pre Victora pomaly, prehral 6:4 s Penfieldom pred oneskorením v akcii kvôli vonkajšiemu problému vo vnútri zariadenia v Gym na strednej škole Gates Chili. Akcia pokračovala o 15 minút neskôr a tímy sa v piatom sete pohybovali tam a späť, pričom ani jeden tím neustúpil druhému. Na rozhodnutie o šampiónovi by bola potrebná extra hra, ale to by trvalo len krátko. Victor získal body back-to-back a ukončil zápas víťazstvom 27-25 a v tomto procese získal titul Class AA.

Victor sa teraz presunie do hry v regionálnom kole v štátnej hre v piatok. Miesto, súper a čas začiatku musia byť určené.