W-FL PIATOK: Connolly bzučiak omráči Waterloo v Penn Yan; Chlapci Wayne valcujú na 5:0

S plným balíkom zápasov v piatok večer nebolo ťažké nájsť akciu na streamovanie z miestnych telocviční s niekoľkými blízkymi zápasmi z líg Finger Lakes East a West.

kedy bude znovu otvorená kancelária ss

Výstrel večera prišiel od Olivera Connollyho z Penn Yan, ktorý nasmeroval slabnúci trojbodový zisk za jednobodové víťazstvo, keď zaznel posledný bzučiak, aby ohromil Waterloo Indians...

Jedna z najočakávanejších hier noci sa hrala v Pal-Mac, kde Red Raiders hostili Wayne Eagles. Chlapci trénera Thomsona prišli hrať, keď Wayne dokráčal k víťazstvu, keďže od úvodného bzučiaka to nikdy nebola súťaž. Eagles vyhrali o 27 bodov za 19 bodmi od Masona Blankenberga.

Aj na východe Mynderse porazil Newark neskoro vďaka silnej hre Nicka Jonesa a Jareda Kinga a Geneva rýchlo zapracovala na Marcusovi Whitmanovi.

Možno sa doterajší zápas roka odohrá dnes o 14:00, keď Ženeva navštívi Wayna. Môžeš sledovať naživo tu .

Na západe South Seneca prekonala Bloomfield na Jack Guinan Gymnasium, HAC porazila Dundee/Bradford, Neapol získal druhé víťazstvo a Red Jacket porazil Midlakesa.

Na dievčenskej strane tabuľky v piatok večer pokračovali South Seneca Lady Falcons vo svojom dominantnom štarte do sezóny výhrou 43:19 na ihrisku Bloomfield. Aj Dundee vyzeral na začiatku dobre, keď porazil HAC za double-double od Hallie Knappovej. Marcus Whitman bol tiež pôsobivý, keď vyhral 53:27 na ihrisku Red Jacket.

Na FL East Mynderse porazil Newark silnou streľbou z trestného hodu v poslednej minúte, Pal-Mac si poradil s Waynom a Waterloo odolalo tvrdej skúške od Penna Yana a zostalo neporazené, čiastočne aj vďaka tomuto buzerátorovi na polovici ihriska od juniorky Macy. Carr…

Kompletné výsledky a ďalšie z piatka v ligách Wayne-Finger Lakes nižšie…