ER/Gananda prehrala s Chenango Forks v štátnom semifinále 39-18

Photo Via: Marquel Slaughter

East Rochester/Gananda Bombers (12-1) podľahli Chenango Forks Blue Devils (11-1) konečným skóre 38-19 v chladnom a zasneženom semifinále triedy C na strednej škole Cicero-North Syracuse High School v sobotu popoludní. .

Zander Arnold z Chenanga sa jednoducho nedal zastaviť, keď skóroval štyri touchdowny a zaznamenal zákrok, aby priviedol Blue Devils k ich siedmemu majstrovskému zápasu za posledných deväť rokov.

Tri zo štyroch pristátí Arnolda prišli v prvom polčase a Chenango Forks viedol v polovici druhého štvrťroka 21:0.

ER/Gananda sa konečne dostal na palubovku tesne pred polčasom a Chenango Forks viedol do prestávky 21-6.

Bombers otvorili druhý polčas touchdownom, aby znížili vedenie Blue Devils na 21:12 a následne udržali Chenango Forks v tretej štvrtine bez skóre. Bolo to však tak blízko, ako sa len dalo. Chenango Forks prekonali ER/Gananda 18-6 vo štvrtej štvrtine a ťahali za víťazstvom.

Chenango Forks pokračuje v hre Schuylerville v zápase štátneho majstrovstva triedy C v piatok večer v Carrier Dome v Syrakúzach.