Hobart lakros porazil Bryanta 11:10

Brankár druhého ročníka Hobart College Kevin Holtby dosiahol v kariére rekordných 23 zákrokov, aby doviedol Statesmen k dnešnému víťazstvu 11:10 v severovýchodnej konferencii mužov v lakrose nad Bryant University. Hobart sa celkovo zlepšil na 3-1 a v NEC na 3-1, zatiaľ čo Bulldogs ukončili štvorzápasovú víťaznú sériu a skĺzli na 5-2, 3-1.

Holtby bol v štvrtej štvrtine vysoký a predviedol 10 zákrokov vrátane dvoch v poslednej minúte, keď Hobart zabil pár penalt, aby si udržal jednogólový náskok. Jeho 23 zastávok je najviac od Statemana, odkedy Max Silberlicht ’10 zaznamenal 23 zákrokov proti Syrakúzam 23. marca 2010.

hry, na ktoré sa dnes dá staviť

Starší útočník Tommy Mott, ktorý mal v priebehu dňa štyri body v kariére v dvoch zápasoch proti Bryantovi, dosiahol zápasové maximum štyroch bodov za tri góly a asistenciu. Starší útočník Ryan Archer a juniorský stredopoliar Bradley Simas strelili po dva góly. Stredopoliar druhého ročníka Adam Shea nazbieral tímových 6 pozemných lôpt.

najlepší spôsob konzumácie marihuany

Bryant, ktorý bol tento týždeň na 19. mieste v rebríčku top 20 amerického lakrosu a dostával hlasy v trénerských aj mediálnych anketách, získal od Trevora Weingartena hetrik. Útočník prvého ročníka Logan McGovern mal tiež trojbodový deň za dva góly a asistenciu. Nathan Laliberte dal Bryantovi výhodu vhadzovania 15-9 a nazbieral 11 pozemných lôpt. Druhák Luke Carracciolo predviedol 14 zákrokov.

Po odohratí prvej štvrtiny na remízu 3:3 Bulldogs prekonali v druhom frame Statesmen 4:1 a viedli 7:4 po polčase. Bryant skóroval, aby sa dostal do vedenia a o tri minúty neskôr zdvojnásobil svoj náskok. Útočník z druhého ročníka Troy Barthelme vsietil svoj prvý gól v tomto ročníku, aby spomalil dynamiku Bulldogs, ale Weingarten vsietil góly chrbtom k sebe, aby domácim do prestávky poskytol trojgólovú výhodu.