Lyons pripadá na Caledonia-Mumford v divokom zápase triedy C State play-in

Sezóna Lyons Lions sa skončila v stredu večer, keď v zápase triedy C State Play-In podľahli Caledonia-Mumford Raiders na strednej škole Newarku 78:73 po predĺžení.

Caledonia-Mumford začala prudko a na konci prvej štvrtiny viedla 20:14. Lions však rýchlo odpovedali a dostali sa do vedenia len pár minút v druhej štvrtine. Cez polčasovú prestávku bola hra vyrovnaná na 32 kusov. Raiders prekonali Lions 20-15 v tretej štvrtine. Lyons však v štvrtej štvrtine udržal Caledoniu-Mumford len na 13 bodoch a Justin Smith poslal zápas do predĺženia po predĺžení. Lions otočili loptu na kľúčových miestach v predĺžení a Raiders si toto víťazstvo udržali pred väčšinou lyonským priateľským publikom.

Vin Molisani zaznamenal herné maximum 29 bodov pre Raiders. Kyle Wade skončil s 19. Joe Laursen s 13 chipmi.

Justin Smith zaznamenal 20 zo svojich 24 bodov v druhom polčase pre Lyons. Bol to jeho prvý zápas od začiatku januára. Horace Betts pridal 15 a prvák J.C. Walker skončil s 12.

Caledonia-Mumford nastúpi v sobotu v Buffalo State v regióne Far West Regionals s šampiónom Middle Early College zo sekcie VI. Bude to prvé regionálne vystúpenie Raiders od roku 1979. (AKTUALIZÁCIA: NYSPHSAA odložila svoje zimné majstrovstvá na neurčito)