Mynderse a Newark postupujú do finále triedy B v Blue Cross Arena; Dievčatá z South Seneca sa dostali do titulu (úplné spravodajstvo)

Najlepšie nasadení Mynderse Academy Blue Devils viedli pred nasadenou štvorkou Early College o 27 bodov v 3. štvrtine prvého zápasu v stredu večer v dvojzápase semifinále sekcie V triedy B na Victor High School. Early College sa vrátila späť, keď Blue Devils vychladli na čiare trestného hodu a mali loptičku šancu vyhrať zápas, ale skoková strela Tajmina Holta po vypršaní času zapadla a Mynderse unikol s výhrou 59:58. Blue Devils mieria späť do arény Blue Cross a na sekčný majstrovský zápas po prvýkrát od získania titulu triedy C1 v roku 2013.

Mynderse bude čeliť nasadenej dvojke Newark Reds, ktorá v druhom polčase dvojzápasu vo Victore odtiahne za #3 Livonia neskoro za víťazstvom 57:49 vedené 17 bodmi a 11 doskokmi od juniorského veľkého muža Taylora Clementsa. Reid VanScoter z Livonia mal v prehre 30 bodov za 9 trojok.

ako urobiť kratom silnejším

Tým sa založí majstrovská hra Finger Lakes East. Mynderse bude čeliť Newarku v pondelok večer o 18:15 v Blue Cross Arene o titul V. triedy B. tieto dva tímy sa rozišli v základnej časti, oba vyhrali doma.

je zlatá ohrada v Syrakúzach otvorená

Pozrite si celý semifinálový dvojzápas Victora od Jima Sinicropiho a Matta Verkeyho alebo si vo štvrtok večer o 21:00 nalaďte živé video zo stredajšieho večerného dvojzápasu. Kompletné výsledky stredajších semifinálových zápasov chlapcov a dievčat nižšie...