Sabres prehrali s Rangers 5:4 v poslednej sekunde regulácie

Buffalo Sabres a New York Rangers odohrali v nedeľu večer divokú aféru tam a späť na Madison Square a Rangers vyhrali tak blízko, ako ste kedy v NHL videli.

aký vysoký je vodopád Taughannock

Obranca Rangers Ryan Lindgren skóroval s 0,4 sekundy zostávajúceho v tretej tretine a zabezpečil New Yorku víťazstvo 5:4.

Štatistiky tímu

Za Buffalo skórovali Rasmus Asplund, Vinnie Hinostroza, Tage Thompson a Rasmus Dahlin. Aaron Dell zastavil 31 z 36 striel.

Za New York skórovali aj Chris Kreider, Kaapo Kakko, Jacob Trouba a K’Andre Miller. Artemi Panarin zaznamenal tri asistencie.

keď dostaneme ďalšiu kontrolu stimulu

Alexandar Georgiev predviedol 14 zákrokov na 18 striel, ktorým čelil. V úvode tretej tretiny sa presadil Igor Shesterkin a všetky štyri strely odvrátil.

Tímy skombinovali štyri góly na štyri po sebe idúce strely v rozpätí 1:22 v druhej tretine, čo znamená najrýchlejšie štyri góly v zápase od 21. marca 2017 (SJS pri MIN: 1:03), podľa NHLStats.