Sabres porazili Ducks v predĺžení, 4-3

Buffalo Sabres videlo skorý únik vedenia, ale dva góly Rasmusa Asplunda, vrátane víťaza zápasu so 43,2 sekundami do konca predĺženia, pozdvihli klub k štvrtkovému víťazstvu 4:3 nad Anaheim Ducks v Honda Center.

ročník pretekov Watkins Glen 2015

Štatistiky tímu

Sabres viedli v druhej tretine 3:0 a náskok sa im vyparil, keď Anaheim ustúpil a kontroloval hru. Sabres však vytrvalo vyhrali prvý zápas svojho štvorzápasového road tripu po západnom pobreží a zlepšili sa na 5-1-1 v sezóne.

Craig Anderson bol senzačný medzi potrubiami pre Buffalo a predviedol 34 zákrokov.

Za Buffalo skórovali aj Zemgus Girgensons a Arttu Ruotsalainen. Victor Olofsson zaznamenal primárnu asistenciu pri oboch Asplundových góloch.

Troy Terry gólom do siete Anaheimu predĺžil bodovú sériu na šesť zápasov (3+5). Adam Henrique a
Za Ducks skóroval aj Simon Benoit. Benoitov gól bol prvým v jeho kariére v NHL. Anthony Stolarz zastavil 25 z 29 striel.

Presilová hra Buffala sa skončila 1:2, zatiaľ čo penaltové zabitie bolo úspešné pri jedinej šanci Ducks na výhodu muža.