SKANEATELES SWEEP: Lakers získavajú koruny triedy B vo futbale sekcie III

Vždy, keď miestny stredoškolský tím vyhrá titul v sekcii, celé mesto to môže oslavovať a dostať sa pozadu. Táto futbalová sezóna bude oslava Skaneateles dvakrát príjemnejšia, pretože chlapčenské aj dievčenské tímy vyhrali turnaj triedy B v sekcii III.

Dievčatá začali párty minulý piatok večer proti Clintonovej. Medzi mužstvami to bol tesný súboj a prvý polčas bol bezgólový. Clintonová sa v druhom polčase rýchlo dostala do vedenia. Vtedy Lakers prešli do útočného režimu, keď Kathryn Morrisseyová poslala dlhý pas od Maeve McNeilovej do zadnej časti siete.

S pribúdajúcim časom pribudol aj dážď a zápas smeroval do predĺženia. Prvých 10 minút predĺženia prišlo a odišlo bez skórovania a zdalo sa, že druhú stihne rovnaký osud, kým Morrisseyová nestrelila svoj druhý gól v noci o tri minúty. Uplynuli posledné tri minúty a Lakers si zaistili dievčenskú korunu triedy B pre sekciu III.

V pondelok večer boli na rade chlapci, aby zistili, či môžu domov priniesť titul B triedy. Zápas proti Cazenovii mal podobný začiatok ako dievčenská hra, no Dan Ramsgard zo Skaneateles mal iné plány. V 15. minúte prvého polčasu strelil úvodný gól zápasu. V rýchlom slede strelil druhý gól zo 17. minúty spoluhráč Owen Cheney.

Pred polčasovou prestávkou viedli Lakers 2:0 a to by bolo všetko, čo by potrebovali, pretože Skaneateles vyradil Cazenoviu, aby vyhrali tituly triedy B pre chlapcov v sekcii III. Skaneateles sa v tomto procese vracia k sebe v chlapčenských sekčných tituloch, pričom vyhral v roku 2019 v triede B, čo bol posledný turnaj v sekcii III.

Zatiaľ čo chlapčenský tím bude hrať s tímom, ktorý sa určí v rámci subregionálnej akcie, dievčatá nastúpia v utorok večer o 17:00 v Chittenangu proti Shalmontu vo svojom subregionálnom zápase.
- Sledujte naživo utorok o 17:00