Syracuse omráči Virginia Tech neskorým návratom v Blacksburgu (úplné spravodajstvo)

Všetky známe tóny tejto futbalovej sezóny v Syrakúzach boli zasiahnuté a rozptýlené počas 60 minút ďalšieho týždňa búšenia srdca, trénerskej úzkosti a nakoniec eufórie.

oddiel v basketbale 2018-2019

Dynamické zadné pole Syracuse s Garrettom Shraderom a Seanom Tuckerom bolo skvelé. Špeciálne tímy neboli.

Bodové rozpätie bolo opäť tenké, tentoraz vzrušujúce víťazstvo 41:36 na Virginia Tech v sobotu popoludní na štadióne Lane, ktoré prišlo, keď Shrader dopravil hlbokú loptu – a absorboval obrovský zásah – Damienovi Alfordovi na 35 yardov. touchdown pass s 19 sekundami do konca regulácie.

ODKAZY ZHRNUTIA HRY:

NAJLEPŠIE HRY:

TLAČOVÁ KONFERENCIA DINO BABERS:

POLOVICA:

NÁHĽAD HRY:

Syracuse a Virginia Tech sú v sobotu na štadióne Lane. Výkop je stanovený na 12:30.

Je to už 18 rokov, čo futbalový tím Syracuse hral na štadióne Lane – niečo, čo bolo viac ako desaťročie ako súperi VEĽKÉHO VÝCHODU dvojročnou záležitosťou.

Syracuse a Virginia Tech hrali každý rok v rokoch 1992-2003 ako ligoví nepriatelia a boli dva z najúspešnejších programov ligy, keďže jedným alebo druhým bol BIG EAST BCS Bowl zástupca v rokoch 1995-99. Obe školy nakoniec opustili BIG EAST, aby sa pripojili ku konferencii Atlantic Coast Conference a séria pokračovala v roku 2016, aj keď v opačných divíziách.

Sme nadšení, že môžeme hrať Virginia Tech, povedal hlavný tréner Syracuse Dino Babers. Tréner Fuente tam odvádza fantastickú prácu. Sme nadšení, že môžeme ísť na toto miesto. Osobne som tam nikdy nebol za 35 rokov a počul som, že je to skvelé miesto na hranie. Viem, že tím je nadšený z toho, že tam ideme, a vieme, že to bude náročná úloha.

Syracuse vedie celú sériu proti Virginia Tech 10-8. Orange vyhral tri z posledných štyroch stretnutí, vrátane stretnutia v roku 2016 v Carrier Dome. Syracuse otvorili zápas 17-17 s back-to-back touchdownmi v štvrtej štvrtine a porazili číslo 17 Hokies 31-17. Triumf znamenal prvé víťazstvo Orangeu nad hodnoteným tímom od roku 2012 a bolo to prvé víťazstvo ACC pre Babers.

Táto hra bola pridaná do zoznamu thrillerov medzi týmito dvoma tímami. V roku 2002 skóroval Damien Rhodes na 25-yardovom behu pri prvom zápase tretieho predĺženia a potom skóroval v dvojbodovej konverzii, aby Orange viedol 50:42. Syracuse si zaistili víťazstvo, keď bezpečnostný Maurice McClain zachytil prihrávku Bryana Randalla v koncovej zóne pri prvom zápase pri treťom predĺžení Hokies. Troy Nunes hodil na maximum 403 yardov v kariére, čo je druhé miesto v zozname rekordov Cuse v jednej hre.

V roku 2000 Dwight Freeney prekonal rekordy v jednej hre Syracuse a BIG EAST Conference proti Hokies a Michaelovi Vickovi so 4,5 sackmi pri prehre 22-14. V ďalšej sezóne Orange naštval číslo 5 Virginia Tech, 22-14, na Lane Stadium.

Možno prvá hra, ktorá fanúšikom Syrakúz napadne, je okamžitá klasika z roku 1998 v Dome. Hokies, ktorí v prvom polčase viedli 21-3, obnovili zablokovaný punt pre touchdown, vrátili fumble 78 yardov pre touchdown a pre istotu zachytili prihrávku na Syracuse 2-point konverziu. Gól z poľa vo štvrtej štvrtine priniesol Virginia Tech vedenie 26-22. Posledným ťahom hry bol 14-hra, 83-yardový pochod, ktorý zabral posledných 4:42 zápasu. Orange čelil štvrtému a siedmemu pri ich vlastných 44, ale Donovan McNabb udržal comeback pri živote so 41-yardovým súbojom.

Zápas bol zachytený v poslednom momente, keď sa McNabb pripojil 13-yardovou touchdownovou prihrávkou k Stephenovi Brominskému a zabezpečil Orange víťazstvo 28-26.