Zmenky utrpeli zahanbujúcu stratu pre Jaguars, 9:6 (úplné pokrytie)

kedy by sme mali dostať ďalšiu kontrolu stimulov

Už druhý týždeň po sebe bojovali Bills proti podradnému tímu, ktorý vstúpil len s jedným víťazstvom.

Tentoraz Bills nedokázali vyhrať, keďže podľahli Jacksonville Jaguars 9-6.

Útočná línia s chýbajúcimi štartérmi Spencerom Brownom a Jonom Felicianonom sa veľmi trápila. Josh Allen hodil dve interception, bol štyrikrát vyhodený a prehral fumble. Skončil 31 za 46 s 264 yardmi.

Bills dokázali dostať kôš z poľa na svojich prvých dvoch jazdách v hre, ale nasledovali tri punty, dve interception, fumble a turnover na downoch.

Keď sa prvý polčas skončil, Jaguári jazdili a dostali sa až do červenej zóny, no Carlos Hyde loptu vyrazil. Vstup do štvrtej štvrtiny bol vyrovnaný 6:6.

Vrcholom prvých 45 minút hry bol Josh Allen o zvláštnostiach Josha Allena. Koncom prvého polčasu Allen z Jacksonvillu vyhodil Buffalo’s Allena, čo je jediný prípad, kedy bol hráč vyhodený hráčom s vlastným menom.

Koncom tretej štvrtiny Allen zachytil Allena pri prvom zákroku obrancu v kariére.

Vo štvrtej štvrtine šialenstvo pokračovalo. Začiatkom štvrtiny strelil Jacksonville gól z hry a dostal sa do vedenia 9-6. Pri následnej jazde Allen loptu odkopol a získal ju Allen z Jacksonville.

S jednou poslednou šancou na remízu alebo výhru v zápase, Allen vzal vrece na treťom a siedmom mieste na čiare Jacksonville 39 yardov. Na štvrtom a dlhom Allen nemohol nájsť otvorený prijímač a hodil incompletion Stefonovi Diggsovi.

Devin Singletary bol najlepším becom tímu, keď finišoval len 16 yardov na päť prenosov. Zack Moss opustil zápas so zranením hlavy. Diggs bol najlepším prijímačom so šiestimi úlovkami na 85 yardov, no väčšinu hry bol neviditeľný.

ny odklad vrátenia dane štátu

Taron Johnson opustil zápas a vylúčil ho otras mozgu.

ODKAZY ZHRNUTIA HRY:

POLOVICA:

NÁHĽAD HRY:

Bills sa chystajú v tejto sezóne čeliť svojmu tretiemu súperovi na juhu AFC. Buffalo zamieri do Jacksonville, aby sa ujal tímu s jediným víťazstvom už druhý týždeň po sebe.

Bills budú čeliť svojmu druhému nováčikovi v sezóne v nedeľu po tom, čo v 4. týždni porazili nováčika Houstonu Davisa Millsa. Od príchodu do Buffala bol Sean McDermott blízko k dokonalosti proti začínajúcim rozohrávačom. Bills hrali od roku 2017 proti šiestim začínajúcim rozohrávačom a v týchto zápasoch majú bilanciu 5:1.

V týchto šiestich zápasoch nováčikovia rozohrali iba štyri touchdowny, pričom zahodili 13 zákrokov. Majú tiež priemerné hodnotenie 58,7 pasažierov a boli 15-krát vyhodení. Mills zaznamenal najnižšie hodnotenie prihrávača (23,4) a Devlin Hodges a Mills hádzali za najviac zákrokov (4) proti Bills.