Hobart vylúči Rochester, aby si udržal Centennial Cup

Obiehajúci Tim Denham Jr. zaznamenal tri touchdowny v druhej štvrtine a obrana ukončila svoj druhý výpadok v sezóne, pretože futbalový tím Hobart College si dnes popoludní udržal Centennial Cup s výhrou 31-0 na University of Rochester. Centennial Cup bol slávnostne otvorený v roku 2007 ako uznanie 100. zápasu v rámci rivality medzi Rochesterom a Hobartom. Tímy hrali už 113-krát. Hobart vyhral 58-krát, Rochester má na konte 48 víťazstiev a bolo tam sedem nerozhodných výsledkov. O trofej hrali po 14. raz.

Box skóre

Denham skončil so 159 yardmi na 14 prenosoch. Skóroval pri behoch na 13 yardov, 6 yardov a 12 yardov – všetky s odstupom približne 12 minút. Celkovú sezónu zvýšil na 1078 yardov, čím sa stal prvým štátnikom, ktorý prekonal 1000 yardov v sezóne od roku 2013.

ako doručiť cigarety

Hobart (8-2, 4-2) uzavrel druhú štvrtinu 86-yardovým returnom za TD. Vo štvrtej štvrtine strelil Tobias Wefering 43-yardovú bránku, aby skompletizoval skóre.

Rayshawn Boswell sa rútil 119 yardov za 15 ťahov. Hobart nabehol na sieť 304 yardov a prihral na ďalších 12.

Linebackeri Emmett Forde a Bryan Aguilar sa podelili o najvyššie tímové ocenenia, každý s ôsmimi zápasmi. Forde tiež zazvonil na svoj šiesty balík v sezóne, ktorý je na čele ligy.

Daniel Papantonis z Rochesteru sa rútil po sieti 151 yardov pri 22 prenosoch. Ryan Rose sa pripojil na 11 z 29 hodov. Dvakrát bol vyhodený a raz zachytený – TD od Cala Sullivana na konci druhej štvrtiny.

Hobart sa umiestnil na štvrtom mieste na každom z prvých troch pozemkov Rochesteru. Po druhej zastávke, Statesmen pochodovali 51 yardov v šiestich hrách, pričom Denham skóroval z 13. Papantonis mal 52-yardový únik pri ďalšej jazde Rochesteru. Z ihriska ho vyradil James Mahoney pri šestnástke. ‚Jackets sa dostali na 1., ale Jared Leake pokazil štvrtý down pass v koncovej zóne určenej pre Ryana Pasqualiho a hostia prebrali na vlastnej 1.

Denham a Boswell prerušili dlhé trate (Denham 29 yardov, Boswell 25) a Statemanom pomohol trest za osobnú chybu proti Rochesteru po 13 yardovom behu Boswella. Denham skóroval zo šestky a zvýšil na 14:0. Bežiaci zápas priniesol 57 yardov na ďalší Hobart, pričom Denham skóroval z 12.

Rose zahnal Yellowjackets z ich vlastných 34 až na Hobart 10. Jeho tretiu prihrávku na pravú stranu z 10 zachytil Sullivan, ktorý zrýchlil od prenasledovateľov a skóroval, keď sa rozozvučal polčas.

Pole playoff NCAA bude oznámené v nedeľu večer. Ponuky ECAC Bowl budú oznámené v pondelok napoludnie.