Logano sa opakuje ako víťaz Pennzoil 400 v Las Vegas

V záverečnom dvojkolovom súboji, ktorý sa skončil haváriou viacerých áut na prednom úseku na Las Vegas Motor Speedway, našiel Joey Logano spôsob, ako obhájiť minuloročné víťazstvo v nedeľňajších pretekoch Pennzoil 400 NASCAR Cup Series.

brusnicový džús vyčistí váš systém od drog

Logano ušiel po reštarte v 266. kole z 267 a opatrne doviedol druhého Matta DiBenedetta do cieľa, aby vyhral druhýkrát v Las Vegas, prvýkrát v tejto sezóne a 24.vo svojej kariére prerušil nerozhodný výsledok s Rickym Ruddom na 35. miestevždy.

Logano bol jedným zo siedmich vedúcich jazdcov, ktorí zostali na starších pneumatikách, keď točenie Rossa Chastaina v 2. zákrute prinieslo ôsme popoludňajšie upozornenie v 261. kole. Táto žltá vlajka zmenila vzhľad pretekov.

Tretí skončil Ricky Stenhouse Jr., ktorý ťažil z vynikajúcej stratégie v boxoch šéfa posádky Briana Pattieho. Austin Dillon skončil štvrtý a Jimmie Johnson skončil piaty, najlepšie medzi jazdcami, ktorí sa dostali do boxov pre čerstvé pneumatiky pod ôsmou opatrnosťou. Beh v prvej päťke bol Johnsonov prvý, odkedy v júli minulého roka bežal tretí v Daytone.